субота, 28 липня 2012 10:27

Стрільба з лука. Українки завершили командну кваліфікацію на 12-му місці
6

За місце у чвертьфіналі українські лучниці позмагаються з японками

Українські лучниці набрали 1868 очок, зайнявши 12-е місце в попередньому раунді командних змагань.

Лідирують у командних змаганнях представниці Кореї, набравши 1993 очки. Наших дівчат чекає боротьба за місце в чвертьфіналі з японками, які вже їх випереджають на 97 очки і посідають п'яте місце. Відверто складно буде українкам боротися за цю путівку, адже вони виступили несподівано слабо для самих себе.

В індивідуальній першості кращою стала 19-річна Лідія Січенікова, яка зайняла 32-е місце, а на першому розмістилася теж корейська лучниця. Іншим нашим співвітчизницям пощастило менше: шостою з кінця закінчила попередній раунд Тетяна Дорохова і трохи краще виступила Катерина Палеха. Медалі в індивідуальній першості розіграють у понеділок.