четвер, 14 квітня 2011 18:37

Стаховський та Южний залишають турнір в Монте-Карло

Росіянин Михайло Южний у парі з українцем Сергієм Стаховським поступилися аргентинцеві Хуану Ігнасіо Челі і бразильцеві Бруно Соаресу у чвертьфіналі тенісного турніру в Монте-Карло, призовий фонд якого становить більше 2,2 мільйона євро.

Зустріч, що відбулася в четвер, завершилася з рахунком 6:4, 6:3 на користь Чели і Соареса. Гра тривала 1 годину 8 хвилин.

Аргентинець і бразилець вийшли в півфінал турніру, їхні майбутні суперники визначаться пізніше.

Нагадаємо, в матчі другого раунду українсько-російська пара переграла австрійсько-німецький дует Мельцер / Печнер, посіяний під третім номером: 6-1 7-6 (6).

Юрген і Філіп минулого року виграли парний титул на Вімблдоні.

Зараз ви читаєте новину «Стаховський та Южний залишають турнір в Монте-Карло». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua