пʼятниця, 16 лютого 2018 23:06

"Шахтар" перед Лігою чемпіонів принизив "Чорноморець"

"Шахтар" почав рік з перемоги над "Чорноморцем". Фото: shahtar.com

У Харкові "Шахтар" розгромив "Чорноморець", 5:0. Результат матчу УПЛ було вирішено ще в першому таймі.

Підопічні Фонсекі, навіть без дискваліфікованих Фреда й Ракицького, в першому таймі легко відвантажили гостям ОСК "Металіст" три голи.

"Гірники" повністю контролювали хід гри і абсолютно нічого не давали зробити одеситам, які навіть не могли перейти свою половину поля. У другому таймі "Шахтар" спокійно довів справу до перемоги, забивши ще двічі.

Неприємним моментом у зустрічі стало пошкодження Бернарда. Поки невідомо, наскільки серйозна травма лівого плеча в бразильця, проте замінений він був практично відразу.

"Шахтар" - "Чорноморець" - 5:0

Голи: Феррейра, 20, 41, Марлос, 37, 52, Коваленко, 90.

"Шахтар": П'ятов, Ісмаїлі, Хочолава, Бутко, Кривцов, Степаненко, Алан Патрік, Марлос, Тайсон (Бланко Лещук, 81), Бернард (Коваленко, 71), Феррейра (Дентіньо, 75).

"Чорноморець": Новак, Мартиненко, Ваге, Іщенко, Зубейко, Третьяков (Гуті, 64), Бобко, Татарка, Смирнов, Сільвіо (Семенів, 79), Черній (Мусолітін, 89).

Попередження: Хочолава - Смирнов, Татарка.

Тепер на чемпіонів України чекає найважливіший поєдинок у середу, також в Харкові, в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти італійської "Роми". Початок о 21:45, текстовий онлайн - Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" перед Лігою чемпіонів принизив "Чорноморець"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua