вівторок, 11 серпня 2020 21:37

"Шахтар" вийшов у півфінал Ліги Європи

Для Тайсона це останній шанс виграти Лігу Європи. Фото: ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" сьогодні зіграє головний матч сезону. В чвертьфіналі Ліги Європи гірники протистоятимуть швейцарському "Базелю".

Суперники - бронзові призери першості країни, що для "Базеля" є безумовною невдачею. Лідер швейцарського футболу напрочуд невдало грав у внутрішній першості. Але дуже впевнено - в Лізі Європи. Швейцарці без особливих надзусиль винесли вперед ногами не кого-небудь, а німецький "Айнтрахт", перед яким торік якраз і капітулював "Шахтар".

А тепер про склади команд:

"Шахтар": Пятов - Матвієнко, Бондар, Кривцов, Додо - Степаненко, Маркос Антоніо - Тайсон, Алан Патрік, Марлос (Соломон, 71) - Мораєс.

"Базель" - Ніколіч, Петретто, Відмер, ван дер Верфф, Альдерете, Фрай, Кампо, Джака, Штокер, Пулулу, Артур.

На арені "Шальке" в Гельзенкірхені все готово до початку гри. Двічі гірники грали тут і двічі перемагали місцевий клуб - 1:0 і 3:0.

Гра почалася!

2 хв. Кутовий заробив "Шахтар". І одразу ГОЛ!!! Мораєс! Випередив захисників і воротаря форвард збірної України і вже 1:0!

6 хв. Кинулися відігруватися швейцарці, але серйозних нагод не створили.

9 хв. Позиційна атака гірників. Заспокоюють суперника наші гравці.

11 хв. Штрафний гарно заробив Патрік, а пробив украй невдало. 5 метрів вище воріт.

14 хв. Степаненко пробував пробити головою, але заробив лише кутовий.

17 хв. А в паралельному матчі "Вулвергемптон" нічого не може зробити із "Севільєю". Або, враховуючи титули, "Севілья" не може поки впоратися із "вовками". Останніми вовками в Лізі Європи.

22 хв. 2:0 !! Тайсон! Блискуча комбінація гірників. Патрік пропустив м'яч, а Тайсон забив. Рикошет може бути слабкою втіхою для "Базеля" - 2:0!

26 хв. Марлос гарно пробив, але Ніколича таким ударом не залякаєш!

28 хв. Поки нічим не може здивувати донеччан "Базель". Атаки якісь кволенькі у швейцарців.

31 хв. Мораєс вивалився сам на сам із Ніколичем, але голкіпер "Базеля" не дав довести справу до розгрому!

35 хв. Мораєс бив після відскоку, але не влучив як слід, по м'ячу!

38 хв. Марлос ледь не забиває третій! Ніколич витягує м'яч із правого нижнього кута!

40 хв. В хрестовину влучає Маркос Антоніо! Третій гол назріває у ворота швейцарців!

44 хв. Бондар не зумів вибити м'яч, а Кабрал ударив у небеса. І правильно зробив!

45 хв. "Севілья" і "Вулвз" грають у нульову нічию. А в нас - перерва!

46 хв. Поновилася гра! "Шахтар" відділяє 45 хвилин від третього в історії єврокубкового півфіналу!

48 хв. Матвієнко розігнався і забіг в офсайд.

51 хв. Кутовий подали швейцарці, але відзначилися лише брутальною атакою на Пятова.

54 хв. Змушує "Шахтар" грати швейцарців у позиційному нападі. А "Базель" цього не любить.

59 хв. Кривцов бив небезпечно, але Ніколич ґав не ловить!

62 хв. Збавили оберти гірники. Хочуть підловити суперника на контратаці.

64 хв. Просили пенальті швейцарці з "Базеля", а заробили лише кутовий. І той розіграли бездарно.

66 хв. Пятов вискочив із воріт. Добре, що "Базель" не влучив у порожні ворота.

69 хв. Марлос вийшов на ударну позицію, але побіг із м'ячем від базельських воріт.

71 хв. Марлос запоров перспективну атаку і відразу був замінений на Соломона.

74 хв. Пенальті й гол!!! Алан Патрік – 3:0. Збили Тайсона захисники. На що тепер сподіватися "Базелю"?

78 хв. Заміни. Замість Патріка – Коваленка, замість Штокера – Вольфсвінкель.

80 хв. А англійці й іспанці в паралельному матчі змушують нудьгувати телеглядачів - 0:0.

84 хв. "Базель" не знає, що йому робити. Чи бігти відігруватися чи зберігати пристойний рахунок?

86 хв. Майкон, Тете і Фернандеш виходять замість Тайсона, Маркоса Антоніо і Мораєса.

88 хв. А Додо ні на що не зважає. Забиває четвертий - 4:0.

4 хвилини додає арбітр і "Базель" забиває гол престижу. Вольфсвінкель - 4:1.

Ну і все. "Шахтар" у півфіналі.

У півфіналі Ліги Європи "Шахтар" зіграє проти "Інтера". В іншому матчі "Севілья" здолала "Вулвергемптон" - 1:0.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вийшов у півфінал Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua