субота, 23 лютого 2008 11:49

Російські біатлоністи зайняли увесь подіум чемпіонату Європи

На чемпіонаті Європи з біатлону російські біатлоністи не знали рівних у гонці переслідування. Через надзвичайно сильний вітер усім спортсменам довелося долати не одне коло штрафу. Проте росіяни сьогодні були сильнішими.

Першим фінішну лінію перетнув Сергій Коновалов, який стартував п"ятим. У нього три промахи. Переможець спринту Артем Гусєв сьогодні був другим (5 промахів). Максим Максимов піднявся з 13-ї на третю позицію (2 промахи).

Українець Роман Прима покращив свій результат на одну позицію. Він з п"ятьма промахами фінішував п"ятим. Олег Бережний стартував 33-м, а фінішував 11-м (2 промахи).

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Російські біатлоністи зайняли увесь подіум чемпіонату Європи ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua