четвер, 18 листопада 2010 09:45

Результати товариських матчів середи, 17 листопада

Збірна Португалії розгромила Іспанію в товариському матчі, що відбувся в середу, 17 листопада. Зустріч на стадіоні "Ештадіу да Луж" у Лісабоні завершилася з рахунком 4:0 на користь господарів.

Іспанці у властивій їм манері намагалися контролювати м'яч по ходу матчу, проте португальці ефективно використовували контратаки. На останній хвилині першого тайму господарі відкрили рахунок завдяки точному удару Карлуша Мартінша.

Надалі гра розвивалася за схожим сценарієм. Португалії вдалося провести декілька вдалих контратак, три з яких завершилися взяттям воріт. На 49-й і 68-й хвилинах відзначився Елдер Поштіга, а вже в доданий час Угу Альмейда довів рахунок до розгромного.

Примітно, що ще в першому таймі суддя скасував ефектний гол Кріштіану Роналду, забитий, як видно на повторі, без порушення правил.

Іспанія не програвала з таким розгромним рахунком з 1942 року. Тоді, нагадує газета AS, іспанці поступилися Італії в Мілані. У свою чергу нагадаємо, що у вересні 2010 року Іспанія, чемпіон світу та Європи, програла в товариському матчі Аргентині з рахунком 1:4.

17 листопада відбулися більше десятка товариських матчів. З помітних - Росія у Воронежі програла Бельгії з рахунком 0:2, Аргентина обіграла Бразилію (1:0), Англія вдома програла Франції (1:2), а Україна на виїзді зіграла внічию зі Швейцарією (2:2).

Товариські матчі

Росія - Бельгія - 0: 2

Голи: Лукаку (2, 73)

Китай - Латвія - 1:0 (0:0, 1:0)

Голи: Янг Су, 90

Чорногорія - Азербайджан - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Пейовіч (62), 2:0 - Бечірай (74).

Гонконг - Парагвай - 0:7 (0:3, 0:4)

Голи: 0:1 - Санта Крус (4), 0:2 - Е. Баррето (30), 0:3 - Санта Крус (32), 0:4 - Ортігоса (46), 0:5 - Ортігоса (54) , 0:6 - Ріверос (79), 0:7 - Ріверос (90).

Кувейт - Ірак - 1:1 (0:0, 0:0)

Оман - Білорусь - 0:4 (0:3, 0:1)

Голи: 0:1 - Мартинович (5), 0:2 - Мартинович (11), 0:3 - В. Глєб (35), 0:4 - Родіонов (57, пенальті).

Словаччина - Боснія і Герцеговина - 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 1:0 - Себо (3), 1:1 - Медуньянін (28), 1:2 - П'яніч (50), 1:3 - Джеко (60), 2:3 - Грайцар (63).

Естонія - Ліхтенштейн - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Фрік (36), 1:1 - Васильєв (57, пенальті).

Сенегал - Габон - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Обамеянг (29), 1:1 - Сіссе (43), 2:1 - Діа (57).

Угорщина - Литва - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Пріскін (61), 2:0 - Джуджак (80).

Болгарія - Сербія - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Жигіч (80).

Вилучення: Жигіч (90).

Аргентина - Бразилія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Мессі (90).

АРГЕНТИНА: Ромеро, Х. Дзанетті, Бурдіссо, Пареха, Хайнце, Банега, Маскерано, Пасторе (Д 'Алессандро, 70), Мессі, Ігуаїн (Лавессі, 46), Ді Марія.

БРАЗИЛІЯ: Леандро Багі, Дані Алвес, Сілва, Давид Луїз, Андре Сантос, Лукас, Рамірес (Jucilei, 85), Алвес да Сілва, Роналдіньо (Дуглас, 73), Неймар (Андре, 77), Робіньо.

Попередження: Маскерано (60), Мессі (90).

Албанія - Македонія - 0:0 (0:0, 0:0)

Ізраїль - Ісландія - 3:2 (3:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Дамар (5), 2:0 - Дамар (14), 3:0 - Рафаель (27), 3:1 - Фіннбогассон (79), 3:2 - Сігторссон (85).

Єгипет - Австралія - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Абдель-Шафі (29), 2:0 - Гедда (60), 3:0 - М. Зідан (90, пенальті).

Люксембург - Алжир - 0:0 (0:0, 0:0)

Швейцарія - Україна - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Фрай (40), 1:1 - Алієв (48), 2:1 - Фрай (62), 2:2 - Коноплянка (75).

ШВЕЙЦАРІЯ: Вельфлі, Ліхтштайнер (фон Берген, 71), Джуру, Аффольтер, Циглер, Швеглер (Костанцо, 66), Інлер (Фернандес, 46), Барнетта (Шачірі, 46), Стокер (Деген, 84), Фрай (Бен Халіфа, 76), Якін.

УКРАЇНА: П'ятов, В. Мандзюк, Ракицький, Чигринський, Федецький, Михалик (Степаненко, 65), Алієв, Тимощук, Ярмоленко (Олійник, 74), Девіч (Мілевський, 46), Коноплянка (Морозюк, 87).

Попередження: Тимощук (2), Михалик (13), Алієв (42), Барнетта (44).

Данія - Чехія - 0:0 (0:0, 0:0)

ПАР - США - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Агудело (85).

Австрія - Греція - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - Самарас (49), 1:1 - Фукс (67), 1:2 - Фотакіс (81).

Швеція - Німеччина - 0:0 (0:0, 0:0)

Румунія - Італія - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Маріка (34), 1:1 - Маріка (82, автогол).

Польща - Кот-д `Івуар - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Левандовскі (19), 1:1 - Жервіньо (45), 2:1 - Обраньяк (65), 3:1 - Левандовскі (80).

Нідерланди - Туреччина - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Хунтелар (52).

Північна Ірландія - Марокко - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Шамах (55), 1:1 - Паттерсон (86, пенальті).

Ірландія - Норвегія - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Лонг (5, пенальті), 1:1 - Гамст Педерсен (34), 1:2 - Хусеклепп (86).

Словенія - Грузія - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Цесар (51), 1:1 - Гурулі (67), 1:2 - Ананідзе (68).

Англія - Франція - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Бензема (16), 0:2 - Вальбуена (55), 1:2 - Крауч (86).

Англія: Б. Фостер, Джагелка, Лескотт, Ріо Фердинанд (Річардс, 46), Гіббс (Уорнок, 72), Хендерсон, Беррі (Ешлі Янг, 46), Уолкотт (Джонсон, 46), Джеррард (Крауч, 85), Мілнер , Керролл (Ботройд, 72).

ФРАНЦІЯ: Льоріс, Санья (Ревейєр, 87), Рамі, Мексес (Сако, 46), Абідаль, Гуркюфф (Оаро, 85), Мвіла, Насрі, Вальбуена (Діарра, 68), Бензема (Ремі, 67), Малуда (Пайє, 77).

Попередження: Хендерсон (50).

Португалія - Іспанія - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Мартінш (45), 2:0 - Поштіга (49), 3:0 - Поштіга (68), 4:0 - Угу Алмейда (90).

ПОРТУГАЛІЯ: Едуарду (Патрісіу, 46), Босінгва, Карвалью (Пепе, 46), Алвеш, Перейра, Мейрелеш, Мартінш (М. Фернандеш, 63), Нані (Паулу Машаду, 88), Моутінью, Роналду (Данні, 46), Поштіга (Угу Алмейда, 76).

ІСПАНІЯ: Касільяс, Рамос, Піке (Марчена, 46), Пуйоль (Арбелоа, 72), Капдевіла, Хаві (Фабрегас, 46), Бускетс, Алонсо (Льоренте, 58), Сілва, Вілья (Торрес, 46), Іньєста (Касорла, 58).

Попередження: Бускетс (8), Роналду (9), Фабрегас (72).

Чилі - Уругвай - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Санчес (39), 2:0 - Відаль (75).

Вилучення: Гаргано (42).

Колумбія - Перу - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Рамірес (32), 1:1 - Нунес (74).

Гайана - Гватемала - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Монтепекі (23), 0:2 - Рамірес (29), 0:3 - Рамірес (63).

Еквадор - Венесуела - 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Бенітес (2), 2:0 - Бенітес (5), 3:0 - Айова (45, пенальті), 4:0 - Айова (47), 4:1 - Мальдонадо (49, пенальті) .

Ямайка - Коста-Ріка - 0:0 (0:0, 0:0)

Панама - Гондурас - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Таєда (25), 2:0 - Хейвуд (53).

Йорданія - Кіпр - 0:0 (0:0, 0:0)

Шотландія - Фарерські о-ви - 3:0 (3:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Вілсон (24), 2:0 - Коммонс (31), 3:0 - Маккі (45).

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Результати товариських матчів середи, 17 листопада». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua