четвер, 27 серпня 2020 08:59

Ребров вибив "Селтік" із Ліги чемпіонів

Ребров вибив "Селтік" із  Ліги чемпіонів
Сергій Ребров зміг пройти вже два кола кваліфікації ЛЧ. Фото: ФК "Ференцварош".

У другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів угорський "Ференцварош" виявився сильнішим за чемпіонат Шотландії "Селтіка" - 2:1.

Команда українського тренера Сергія Реброва здобула важку перемогу на полі суперника. На початку матчу півзахисник гостей Давід Сігнер дальнім ударом відкрив рахунок в матчі. "Селтік" побіг відігруватися, але не реалізував свої моменти у першому таймі.

Представник Шотландії зрівняв рахунок на старті другого тайму, затиснув "Ференцварош" на його половині поля, але сам пропустив контратаку за 15 хвилин до кінця гри та пропусти вирішальний м'яч.

"Динамо" Брест Артема Мілевського, Євгена Хачеріді та Олександра Нойка перемогло чемпіона Боснії та Герцоговини "Сараєво" - 2:1 та теж пройшло до 3 раунду кваліфікації ЛЧ.

Зараз ви читаєте новину «Ребров вибив "Селтік" із Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua