четвер, 24 вересня 2020 08:05

Ребров близький до Ліги чемпіонів

Сергію Реброву залишився крок до Ліги чемпіонів. Фото: ФК "Ференцварош".

У 4 раунді кваліфікації Ліги чемпіонів угорський "Ференцварош" розписав гольову нічию із чемпіоном Норвегії "Мольде" - 3:3.

Команда Сергія Реброва перемагала на початку другого тайму з різницею у два м'ячі, але не змогла утримати перевагу та пропустила тричі. Врятував "Ферецнварош" гравець збірної України Ігор Харатін, який реалізував пенальті за 3 хвилин до завершення гри.

Інший українець Олександр Зубков провів на полі тільки 17 хвилин, вийшовши заміну у другому таймі.

За тиждень команди зіграю у Будапешті. "Ференцврош" влаштує навіть нічия менша, ніж 3:3.

У інших матчах кваліфікації "Олімпіакос" переграв "Омонію" 2:0, "Маккабі" програв до "Зальцбургу" - 1:2, а "Краснодар" переміг ПАОК - 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Ребров близький до Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua