неділя, 21 квітня 2013 10:22

Радивилов став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики
6

Ігор Радивилов став чемпіоном Європи у вправах на кільцях

У Москві проходить чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. Українські гімнасти за два медальних дня завоювали дві нагороди - одну золоту і одну бронзову.

Ігор Радивилов став чемпіоном Європи у вправах на кільцях, розділивши золото з французом Саміром Айт Саїдом, обидва набрали по 15,466 бала. Бронза дісталася італійцеві Маттео Моранді і французу Данні Пінчейро-Родрігесу - по 15,433 бала.

Олег Верняєв завоював бронзову медаль у багатоборстві з результатом 88,398 бала, поступившись 1,401 бала переможцю - росіянину Давиду Белявському і 0,708 бала - срібному призеру з Великої Британії Максу Вайтлоку. Олег Степко зайняв четверте місце (88,098).

У жінок у багатоборстві трімфувала росіянка Алія Мустафіна (59,032). Українка Олена Васильєва посіла 17-е місце (51,332).

Сьогодні, 21 квітня, в заключний день змагань чоловіки розіграють нагороди в опорному стрибку, на брусах і на перекладині, жінки - на колоді і у вільних вправах.