субота, 21 листопада 2009 18:29

"Закарпаттю" не вдалося врятувати гру з "Таврією"

Сімферопольська "Таврія" переграла на своєму полі ужгородське "Закарпаття" з рахунком 3:2.

У першому таймі господарі поля забили два голи. Вже на 9-й хвилині матчу відзначився Ідахор. Подвоїти рахунок пощастило Любеновичу на 41-й хвилині.

У другій половині зустрічі "Закарпаттю" вдалося зрівняти рахунок. Давидов забив перший гол ужгородців на 61-й хвилині, а на 89-й Тимченко, здавалося б, встановив остаточний рахунок матчу.

Але вже в компенсований час арбітр матчу призначив 11-метровий удар у ворота гостей. Пенальті успішно реалізував Ковпак.

"Таврія" - "Закарпаття" - 3:2 (2:0)

Голи: Ідахор, 9, Любенович, 41, Ковпак, 90 +1, з пенальті - Давидов, 68, Тимченко, 89

"Таврія": Деонас, Джуричіч, Корнєв (Зборовський, 78), Ковпак (к), Ідахор (Хайдучек, 56), Монахов, Луценко, Галюза, Гігіадзе (Фещук, 70), Любенович, Карамушка.

"Закарпаття": Бабенко, Донець, Браіла (Шендрик, 46), Зотов (Тимченко, 60), Болохан, Леандро, Ксьонз (Біто, 75), Платонов (к), Давидов, Микуляк, Козоріз.

Попередження: Карамушка, Деонас, Корнєв - Шендрик, Давидов, Браїла,

Вилучення: Карамушка (повторне попередження)