пʼятниця, 18 вересня 2009 09:54

"Сокіл" сенсаційно програв аутсайдеру (ВІДЕО)

Київський "Сокіл" неприємно здивував своїх уболівальників, поступившись на своєму майданчику аутсайдерові Відкритого чемпіонату Білорусі з хокею - клубу "Динамо-Юніорс" з Риги.

Більше 58-ми хвилин ігрового часу господарям не вдавалося забити у ворота суперника. Гості ж, навпаки, в другому періоді отримали солідну перевагу в рахунку - 3:0. Та все ж "Сокіл" був близький до того, щоб врятуватися. Знявши воротаря, кияни протягом хвилини закинули дві шайби. На жаль, це все, на що вистачило часу.

"Сокіл" зазнав другу поразку в сезоні, тоді як "Динамо-Юніорс" перемогло вперше.

"Сокіл" (Київ) - "Динамо-Юніорс" (Рига) - 2:3 (0:0, 0:3, 2:0)

Шайби: Індрашис (Хартманіс, Берзіньш), 24:02 (0:1). Ясс (Бірзіньш, Тілля), 33:33-біл. (0:2). Букартс (Яковлєв) 37:56 (0:3). Цируль (Варламов, Толкунов), 58:13-бол. (1:3). Матвійчук (Сальников, Литвиненко), 59:11 (2:3).