субота, 12 грудня 2009 16:13

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Іллічівцем"

Донецький "Шахтар" здобув вольову перемогу над маріупольським "Іллічівцем" із рахунком 2:1.

Перший гол у матчі на 35-й хвилині забив півзахисник "Іллічівця" Кирильчик, вдало скориставшись провалом в обороні "гірників".

На 43-й хвилині за грубий фол другу жовту картку отримав Касьян, і маріупольці залишилися вдесятьох.

У перерві Луческу провів зміни в команді, внаслідок чого "Шахтарю" вдалося спочатку зрівняти рахунок, а потім і вийти вперед. Обидва м"ячі забили футболісти, які вийшли на заміну. Фомін відзначився на 51-й хвилині, а за 5 хвилин переможний гол забив Кравченко.

"Шахтар" - "Іллічівець" - 2:1 (0:1)

Голи: Кирильчик (35) - Фомін (51), Кравченко (56)

"Шахтар": П"ятов, Срна, Кобін (Рац, 46), Чижов, Ракицький, Хюбшман, Фернандіньйо, Жадсон (Кравченко, 40), Вілліан, Луіс Адріано, Агахова (Фомін, 46)

"Іллічівець": Романенко, Мікіцей (Григорик, 83), Самусьовас, Мельник, Пуканич, Ярошенко, Кривошеєнко, Кашевський, Чучман, Касьян, Кирильчик

Попередження: Касьян (29) - Чижов (39), Фернандіньйо (60), Хюбшман (69)

Вилучений: Касьян (43)

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Іллічівцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua