субота, 06 листопада 2010 18:59

"Шахтар" переміг "Кривбас", П'ятов зіграв сотий "сухий" матч в кар'єрі

У матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги Україна "Кривбас" - "Шахтар" усоте зберіг свої ворота в недоторканості голкіпер гірників Андрій П'ятов. Розподіл "сухих" матчів за турнірами: 68 - у Прем'єр-лізі України, 7 - у розіграшах Кубків України, 15 - в єврокубкових турнірах і 10 - у складі національної збірної.

Свій перший матч "на нуль" П'ятов провів 10 серпня 2003 року в складі "Ворскли" у виїзному поєдинку 1 / 32 фіналу проти "Водника". На клубному рівні П'ятов записав на свій рахунок 18 "сухих" матчів у складі "Ворскли". Решту 72 припадають на поєдинки "Шахтаря".

А перемогу над "Кривбасом" "Шахтареві" принесли Едуардро і Жадсон.

Схоже, що Едуардо тепер забиватиме в кожному матчі. Після голів у ворота "Арсеналу" в Лізі чемпіонів, бразилець відчув смак забитим голам. І ось вже в Кривому Розі форвард "Шахтаря" наприкінці першого тайму забив дуже важливий гол у матчі проти "Кривбасу".

Довго здавалося, що цей гол буде єдиним у матчі, але вже на 89-й хвилині Жадсон використав свій момент. У підсумку 2:0, і "Шахтар" впевнено лідирує в чемпіонат України.

Прем'єр-ліга.

16-й тур.

"Кривбас" - "Шахтар" - 0:2 (0:1)

Голи: Едуардо, 45, Жадсон, 89

Кривбас: Боровик, Костишин (Шумилін), Лисицький, Жданов, Кіцута, Даниловський (Петров), Максимов, Рожок, Валєєв, Іващенко, Куценко

Шахтар: П'ятов, Кобін (Іщенко), Чигринський, Кучер, Рац, Степаненко, Гай (Віценець), Вілліан, Тейшейра, Морено (Жадсон), Едуардо
За матеріалами Турнір, Террикон
Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" переміг "Кривбас", П'ятов зіграв сотий "сухий" матч в кар'єрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua