неділя, 28 березня 2010 20:05

"Динамо" з великим рахунком перемогло "Металіст" (ФОТО)
19

В центральному матчі туру кияни приймали харьківський "Металіст" (3-0). Перемога динамівцім була важлива не тільки з турнірної точки зору, але насамперед з психологічної. Вкрай потрібно було реабілітуватися за виїзну поразку від ужгородського "Закарпаття".

Вже на 17 хвилині Тарас Михалик влучним ударом відкрив рахунок. Ще двічі відзначався на протязі гри Артем Мілевський - наприкінці першого тайму та у другому.

На 38 хвилині гри арбітр зустрічі Юрій Можаровський вилучив з поля Марко Девича. Такі дії арбітра викликали сильне обурення гравців "Металісту", вони всім складом "атакували" рефері, проте той свого рішення не змінив.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" з великим рахунком перемогло "Металіст" (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua