пʼятниця, 15 січня 2010 11:14

"Атлетико" відіграв три м"ячі у "Рекреативо"

Мадридський "Атлетико" створив неймовірний камбек у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії проти представника Сегунди "Рекреативо" - 5:1.

Після нищівної поразки в першій зустрічі на полі суперника, вдома підопічним Кіке Флореса не тільки потрібно було не пропустити, а й забитий не менше трьох голів.

Вже в першому таймі "матрацники" забили три м"ячі, на 62-й хвилині "завдяки" датчанину Магнусу Троєсту ще один м"яч побував у воротах гостей.

Далі команди обмінялися ще по одному м"ячу, і цього столичним футболістам вистачило для виходу у чвертьфінал. Рятівником "Атлетико" став капітан команди Сімао Саброза, який чудово виконав штрафний.

"Атлетико" - "Рекреативо" - 5:1 (3:0)

Голи: 1:0 - Сімао (22), 2:0 - Агуеро (24), 3:0 - Уйфалуши (39), 4:0 - Троєст (62, автогол), 4:1 - Кармона (71), 5 : 1 - Сімао (83)

Вилучення: Ассунсао ("Атлетико") (73, друга жк).

Перший матч: 0:3

turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «"Атлетико" відіграв три м"ячі у "Рекреативо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua