неділя, 20 липня 2008 19:04

"Арсенал" переміг на виїзді

У першому турі української Прем"єр-ліги зіграли ще два матчі. Київський "Арсенал" здобув виїзну перемогу над "Чорноморцем" (1:0). Близьким до такого результату був і "Металіст". Харків"яни відзначилися на 82-й хвилині матчу в Луганську, проте уже через чотири хвилини "Зоря" зрівняла рахунок.

"Чорноморець" - "Арсенал" - 0:1 (0:0)

Арбітр: Сергій Задіран (Дніпропетровськ)

"Чорноморець": Руденко, Ніжегородов, Хіменес, Гришко (Валєєв, 66), Шандрук, Білецький, Коритько, Мельник (Венглинський, 88), Де ла Аса (Мельо, 80), Васкес, Косирін

Тренер: Віталій Шевченко

"Арсенал": Рева, Євсєєв, Беньо, Мандзюк, Симоненко, Распопов, Старгородський (Литовченко, 90), Кузнецов, Закарлюка, Біто (Півненко, 53), Жоземар (Олійник, 14)

Тренер: Олександр Заваров

Гол: Олійник (78)

Попередження: Хіменес (17), Старгородський (19)