середа, 11 квітня 2018 17:14

Президент з фанатами поплескався у басейні: як "Рома" відсвяткувала перемогу над "Барселоною"

Римляни шалено раділи перемозі над каталонцями. Фото Reuters

За сумою двох чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів "Рома" зіграла внічию з "Барселоною" - 4:4. Але за рахунок голу на виїзді зуміла пробитися у півфінал

У Римі "Рома" піднесла справжню сенсацію, вибивши з Ліги чемпіонів одного з фаворитів.

За римлян у першому таймі забив Джеко (на 6-й хвилині). Після перерви з пенальті, який заробив той-таки Джеко, відзначився де Россі (на 58-й).

На 82-й переможну крапку поставив Манолас, який забив після розіграшу кутового.

Після матчу футболісти просто божеволіли від щастя, а президент клубу Джеймс Паллотта скупався з фанатами у фонтані.

До вашої уваги відео з роздягальні римлян:

Відео, як радів президент клубу:

У середу, 11 квітня, в заключних матчах 1/4 фінала "Севілья" спробує подолати опір "Баварії" (1:2), а "Ювентус" намагатиметься зробити сенсацію з "Реалом" (0:3).

Зараз ви читаєте новину «Президент з фанатами поплескався у басейні: як "Рома" відсвяткувала перемогу над "Барселоною"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua