понеділок, 23 липня 2012 11:21

Повернення Диканя, дебюти Біліча та Емері: результати 1-го туру РПЛ

У неділю в російській прем'єр-лізі "Анжі" завдяки голам Ето'О та Траоре обіграв "Кубань" (2:1). "Зеніт" здобув перемогу над "Амкаром"- 2:0. На 37-й і 62-й хвилинах голи забив Олександр Кержаков, причому в другому випадку він реалізував пенальті. "Крилья Совєтов" і "Терек" розійшлися миром - 1:1. Голи на рахунку півзахисника грозненців Олега Іванова та форварда самарців Луїса Кабальєро.

У суботу ЦСКА на "Арені Хімки" обіграв "Ростов" 1:0, єдиний гол на 55-й хвилині забив Сейду Думбія.

"Волга" в Нижньому Новгороді здолала "Динамо" з рахунком 1:0, незважаючи на вилучення Іллі Максимова на початку другого тайму. Переможний гол провів на 69-й хвилині Олександр Шуленін.

Московський "Спартак" у Владикавказі вирвав перемогу в "Аланії". На 1-й хвилині відзначився Еммануель Еменіке, на 14-й Хубулов зрівняв рахунок, а переможний гол на 86-й хвилині був записаний на рахунок Павла Яковлєва, після прострілу якого Антон Григор'єв зрізав м'яч у власні ворота.

Чемпіонат Росії

1-й тур

Зеніт - Амкар 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Кержаков (37), 2:0 - Кержаков (62, пенальті).

Крилья Совєтов - Терек 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - О. Іванов (56), 1:1 - Кабальєро (82, пенальті).

Анжи - Кубань 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Ж.Карлос (1, автогол), 1:1 - Ето'О (31), 2:1 - Траоре (43).

Аланія - Спартак 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Еменіке (1), 1:1 - Хубулов (14), 1:2 - Григор'єв (86, автогол).

Мордовія - Локомотив 2:3 (1:3, 1:0)

Голи: 1:0 - Панченко (16), 1:1 - Торбінський (29), 1:2 - Оздоєв (33), 1:3 - Чорлука (38), 2:3 - Осипов (62).

Вилучення: Оздоєв, 87 (Локомотив).

Зараз ви читаєте новину «Повернення Диканя, дебюти Біліча та Емері: результати 1-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua