неділя, 30 вересня 2012 12:59

Перед "Шахтарем" "Ювентус" розім'явся на "Ромі"
6

Безпрограшна серія "Ювентуса" у чемпіонаті Італії досягла 45 матчів

Футболісти "Ювентуса" здобули перемогу над "Ромою" в матчі 6-го туру чемпіонату Італії, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що пройшла в суботу в Турині, завершилася перемогою підопічних Антоніо Конте - 4:1. Вже до середини першого тайму господарі практично зняли всі питання про переможця. Андреа Пірло (11-а хвилина), Артуро Відаль (16-а, з пенальті) і Алессандро Матрі (19-а) по разу вразили ворота Мартіна Стекеленбурга.

Єдиний гол у гостей також з пенальті оформив нападник Пабло Освальдо (69-а). Остаточний рахунок зустрічі встановив Себастьян Джовінко (90-а).

Після цієї гри безпрограшна серія "Ювентуса" у чемпіонаті Італії досягла 45 матчів. Володарем рекорду є "Мілан", який не знав поразок у 58 зустрічах в період з 26 травня 1991 по 21 березня 1993-го.

"Ювентус" (16 очок) після цієї перемоги вийшов на чисте перше місце, але його ще може наздогнати "Наполі". Команда Вальтера Маццарі свій матч 6-го туру проведе в неділю. "Рома" (8) посідає 6-ту сходинку.

Наступний матч у чемпіонаті Італії "Ювентус" проведе 7 жовтня в гостях проти "Сієни". "Рома" в той же день прийме "Аталанту".

2 жовтня "Ювенус" зіграє з донецьким "Шахтарем" у Лізі чемпіонів.

Ювентус - Рома 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 11 Пірло, 2:0 - 16, пенальті Відаль, 3:0 - 19 Матрі, 3:1 - 69, пенальті Освальдо, 4:1 - 90 Джовінко.

Ювентус - Буффон, Бонуччі, Бардзальї, М. Касерес, Кьєлліні, Пірло, Маркізіо (Асамоа, 77), Відаль, де Чельє (Погба, 85), Матрі (Джовінко, 76), Вучиніч.

Рома - Стекеленбург, Н. Бурдіссо, Род. Таддеї, Кастано, Бальцаретті (Маркіньос, 34), Флоренці, Де Россі, Тахцідіс (Перротта, 64), Тотті (Дестро, 63), Освальдо, Ламела.

Попередження: Род. Таддеї (10), Кастано (15), Н. Бурдіссо (20), Бальцаретті (27), Бонуччі (68), Матрі (71), Відаль (81), Вучиніч (89).

Зараз ви читаєте новину «Перед "Шахтарем" "Ювентус" розім'явся на "Ромі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua