середа, 14 березня 2018 00:10

Ордець поховав "Шахтар", Моуріньйо вилетів з Ліги чемпіонів

Іван Ордець не зумів утримати Едіна Джеко

Донецький "Шахтар" програв другий матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Донеччани були биті в Римі місцевою "Ромою" - . Оскільки в першій грі перемогли донечани 2:1, далі пішла "Рома".

Римляни спробували розпочати зі штурму воріт гостей. Однак їхнього запалу вистачило на 5 хвилин. Згодом донеччани подали 3 кутових упродовж 3 хвилин. Далі гра заспокоїлася. Явних гольових моментів не мала жодна із команд.

"Шахтар" атакував переважно лівим флангом через Ісмаілі й Бернарда. Італійці розраховували на швидкі ривки Юндера.

В одному із моментів Ферейра вирвався на ворота, але вдарити точно не зміг.

Загалом складалося враження, що "Шахтар" може додати будь-якої миті.

"Шахтар" атакував переважно лівим флангом

Однак у другому таймі гостей підвів Іван Ордець. На 53 хвилині він проґавив ривок Джеко. Боснієць зумів уникнути офсайду й ударив поміж ніг П'ятову - 1:0.

Далі гра проходила в позиційній боротьбі. Донеччани намагалися атакувати, а господарі пробували зловити їх на контратаках. В одній із них невдаха Ордець звалив Джеко й побачив перед собою червону картку. Доля матчу була вирішена.

Провалив гру Марлос. Свіжоспечений українець не відзначився бодай однією конструктивною дією впродовж 80 хвилин. Зрештою був замінений на такого ж безпорадного Дентіньо.

Хаотичні атаки "Шахтаря" ні до чого не призвели. 1:0 перемога італійців і вони беруть реванш за поразку від гірників у 2011 році.

"Рома"

Аліссон – Фасіо, Манолас, Коларов, де Россі, – Наінголан, Стротман, Перотті, – Юндер (Жерсон, 65), Флоренці, Джеко (Ель-Шаараві, 89)

"Шахтар"

Пятов, – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаілі, – Степаненко(Алан Патрік, 74), Фред – Марлос (Дентіньо, 82), Бернард, Тайсон, – Ферейра

Гол: Джеко, 53

Вилучення: Ордець, 79.

У іншому матчі ігрового дня "Манчестер Юнайтед" під керівництвом Жозе Моуріньйо поступився вдома "Севільї" - 1:2 і припинив боротьбу у Лізі чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «Ордець поховав "Шахтар", Моуріньйо вилетів з Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua