субота, 20 серпня 2016 12:55

Олімпіада-2016. Українські синхроністки зупинились за крок від медалі: всі результати 19 серпня

В Ріо-де-Жанейро наближаються до завершення Олімпійські ігри. У чотирнадцятий день скарбничка української збірної так і не поповнилася нагородами.

Ближче всіх до медалей українки були у синхронному плаванні. Дівчатам не вистачило менше одного бала, щоб зайняти третє місце. У фінал з конкуру пробився Рене Теббель і його кінь Зіппер, але в підсумку представник України був далекий від призів, зайнявши 19-е місце.

Екіпаж українок у байдарках-четвірках став другим у своєму півфіналі, чого було достатньо для потрапляння у медальний заплив. Також за медалі зможуть поборотися Дмитро Янчук та Тарас Міщук у каное-двійках на дистанції 1000 метрів.

У художній гімнастиці без помилок виступає Ганна Різатдінова. Українська грація веде боротьбу з росіянками і зуміла кваліфікуватися у фінал, де вважається однією з фавориток.

В естафеті 4 по 100 метрів також відбувся фінал за участю України. Команда в складі Олесі Повх, Наталії Погребняк, Марії Ремень та Єлизавети Бризгіної мала шанси на медаль, але в підсумку стала лише шостою.

Українець Євген Виноградов пробився у фінал змагань з метання молота, але там посів лише 11-е місце.

За чотирнадцять днів Україна на Олімпіаді в Ріо завоювала вісім медалей: дві золоті, чотири срібні та дві бронзові, повідомляє ZN,UA.