вівторок, 27 вересня 2011 10:56

Нульова нічия "Динамо" і "Шахтаря": результати 11-го туру УПЛ

Завершився 11-й тур чемпіонату України. У центральному поєдинку туру та першого кола київське "Динамо" вдома зіграно у нульову нічию з донецьким "Шахтарем".

Ще в одному з найцікавіших поєдинків туру харківський "Металіст" вдома переміг дніпропетровський "Дніпро" — 1:0.

Серії:

? "Шахтар" перервав серію з 10-ти матчів із забитими м'ячами, але продовжив до 14-ти безпрограшну.

? "Динамо" не програє 11 турів ? з початку нинішнього сезону.

? "Металіст" найдовше серед учасників Прем'єр-ліги не знає гіркоти поразок ? 15 ігор. При цьому "суха" серія голкіперів харків'ян триває 277 хвилин.

? "Арсенал" не пропускає на виїзді 534 хвилини, не програє 5 матчів.

? "Таврія" перервала 4-матчеву безвиграшну серію на своєму стадіоні. Одночасно кримчани вже 6 матчів обов'язково забивають у чужі у ворота та пропускають самі.

? "Кривбас" перервав безкомпромісну серію у гостях з 8-ми зустрічей. Також у гостях криворіжці пропускають у 18-ти останніх іграх.

? "Металург" має 4-матчеву серію з перемог.

? "Дніпро" 4 поєдинки поспіль у гостях не перемагає, а не забиває також на чужих стадіонах вже протягом 317 хвилин.

? "Волинь" програє 3 матчі поспіль, не виграє 5.

? Вже 11 матчів до ряду, коли "Зоря" виступає у ролі господаря, забиває лише одна команда. Нічиїх вдома луганці не знають 14 ігор.

? "Олександрія" має серію з 3-х мирних результатів.

? "Іллічівець" пропускає 9 поєдинків поспіль.

? "Чорноморець" перервав 21-матчеву безвиграшну серію.

? "Карпати" у гостях не виграють 9 останніх ігор.

? "Оболонь" - єдина команда Прем'єр-ліги без перемог у поточному сезоні. З урахуванням попереднього "пивовари" не виграють 14 зустрічей, повідомляє офіційний сайт Прем'єр-ліги.

11-й тур

Таврія - Іллічівець - 3:2 (3:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Калиниченко (14), 2:0 - Гігіадзе (41, пенальті), 2:1 - Федотов (43), 3:1 - Назаренко (45), 3:2 - Віценець (49).

Металург Д - Карпати - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Мілошевіч (3), 1:1 - Маріу Сержіу (81), 2:1 - Маріу Сержіу (89).

Динамо К - Шахтар - 0:0 (0:0, 0:0)

ДИНАМО К: Шовковський, Бетао, Попов, Хачеріді, Даніло, Алієв (Гусєв, 46), Вукоєвич, Гармаш (Михалик, 77), Шевченко, Ярмоленко, Ідейє (Нінкович, 86).

ШАХТАР: Рибка, Срна, В. Шевчук, Чигринський, Ракицький, Гюбшман, Вілліан, Мхітарян, Алекс Тейшейра, Луїс Адріано (Селезньов, 82), Едуардо (Коста, 58).

Попередження: Луїс Адріано (16), Вукоєвич (30), Хачеріді (33), Мхітарян (56), Попов (72), Алекс Тейшейра (72), Гюбшман (74), Срна (77), Селезньов (89), Михалик (90).

Ворскла - Волинь - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Безус (39, пенальті), 1:1 - Майкон (43), 2:1 - Ребенок (45), 3:1 - Громов (77).

Вилучення: Шарпар, 56 (Волинь).

Металіст - Дніпро - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Тайсон (87).

МЕТАЛІСТ: Старцев, Романчук, Папа, Торсільєрі, Вільягра, Соса, Едмар, Валяєв (Девіч, 72), Крістальдо (Шелаєв, 90), Тайсон (Бордіян, 90), Клейтон.

ДНІПРО: Лаштувка, В. Мандзюк, Денисов, Чеберячко, Інкум (Жуліано, 53), С. Кравченко, Д. Боатенг (Шахов, 84), Кулаков, Калинич (Стрінич, 69), Матеус, Коноплянка.

Попередження: Коноплянка (13), Торсільєрі (18), Д. Боатенг (43), В. Мандзюк (63), Денисов (75).

Вилучення: В. Мандзюк (67).

Зоря - Чорноморець - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Бурдужан (4), 0:2 - К. Ковальчук (40).

Олександрія - Кривбас - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Бабатунде (12), 1:1 - Салхі (75).

Оболонь - Арсенал К - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Лампі (12).

Зараз ви читаєте новину «Нульова нічия "Динамо" і "Шахтаря": результати 11-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua