субота, 14 листопада 2020 21:05

Німеччина – Україна – 3:1. Три штанги врятували німців

Ні Бущан, ні Миколенко не змогли зіграти в матчі-відповіді. Фото Рейтер

Добрий вечір!

Багатостраждальна збірна України зіграє сьогодні в Лейпцигу передостанній матч Ліги Націй проти господарів поля – збірної Німеччини. Лише перші дві гри наша команда зуміла зіграти в складі, бодай трохи наближеному до оптимального. А потім у ситуацію втрутився коронавірус. На жовтневих іграх не було "гірників", тепер гратимемо без киян.

І тим не менше наша збірна ще не втратила шансів навіть на перемогу в групі. Інша справа, що здобути її буде вкрай важко. Особливо сьогодні, коли в заявці залишилося 17 гравців. Словом, Шевченку не позаздриш, але здаватися на милість переможців, сподіваємося, ніхто не буде.

Німці сильні, німці заряджені. У їхній перемозі впевнені букмекери. Але ми живемо надією. Так, у нас далеко не оптимальний склад, але є величезне бажання поборотися з топ-збірною. А що з цього вийде – дізнаємося за дві години.

Уже стали відомі склади команд.

Україна: П'ятов - Соболь, Забарний, Матвієнко, Конопля - Степаненко, Малиновський, Зінченко - Зубков, Марлос - Яремчук.

Запасні: Паньків, Лунін, Кривцов, Чеберко, Бондар, Макаренко, Михайличенко, Харатін, Мораєс.

Німеччина: Нойер - Кох, Рюдігер, Зюле - Макс, Горетцка, Гюндоган, Гінтер - Сане, Вернер, Гнабрі.

Запасні: Лено, Трапп, Удуохай, Та, Нойхаус, Амірі, Брандт, Вальдшмідт, Хенріхс, Штарк, Дауд

Команди виходять на поле.

Останні формальності закінчені й гра почалася!

3 хв. Німці прорвалися правим флангом і віддали під удар Гюндогану. Ілкай ударив у небеса.

5 хв. Штрафний били господарі, але завершальний удар головою не вдався. Схоже на штурм.

6 хв. Соболь ледь не забиває у свої ворота після прострілу з правого флангу. Ледь не влучає у кут Едуард.

8 хв. Невдало розіграли кутовий наші. Але перехопили контрнаступ німців. Усе закінчилося заблокованим ударом Малиновського.

12 хв. ГОЛ!!! Зубков мав закінчувати комбінацію, але наткнувся на мур із захисників і вже лежачи відкинув м'яч Яремчуку. Роман забив цвях у ближню дев'ять! Ми ведемо –1:0.

16 хв. Марлос і Яремчук вибігали на одного захисника, але український бразилець віддав заслабкий пас. Ох!

18 хв. Класну комбінацію розіграли господарі поля, але в офсайд заліз Гнабрі. Пощастило!

21 хв. Яремчук із Малосом комбінували і ледь не дійшли до самого Нойєра. В останню мить вибили захисники бундес-машини.

22 хв. Гол! Зінченко завовтузився з м'ячем, німці вибігли в контратаку і Сане точнісінько пробив у кут – 1:1.

24 хв. Горетцка пробив із розвороту, але П'ятов у всій красі! Парирує Андрій.

У паралельному матчі Швейцарія забила Іспанії –1:0. Недобре це.

29 хв. Яремчук тікав сам на сам і Рюдігеру нічого не лишалося, як збити Романа. Жовта картка захиснику.

33 хв. Гол! Затяжна атака німців закінчлася прострілом Горетцки з правого флангу й Вернер просто заніс м'яч у ворота – 1:2.

34 хв І відразу ж Соболь прострілював зі свого флангу, але Нойер перехопив.

37 хв. Яремчук запоров перспективну атаку заслабким пасом на Коноплю.

40 хв. Затиснули підопічні Льова нашу команду. Поки відбиваємося.

43 хв. Горетцка бив з 16 метрів, але м'яч звалився в Леона.

45 хв. Малиновський отримує жовту картку. Звалив рукою Сане

Перерва.

Другий тайм. Гра відновилася.

47 хв. Рішуче вийшли наші на другий тайм. Якби ще була можливість проводити якісні заміни!

50 хв. Німці забрали м'яч і методично вбивають час.

52 хв. Зінченко! Гарно бив із розвороту, рикошет і м'яч потрапляє в штангу воріт Нойєра. Тепер щастить підопічним Льова.

54 хв. Малиновський вирішив обвести весь захист, але в останню мить передумав і віддав неточний пас.

56 хв. Яремчук класно відібрав м'яч у карному майданчику в самого Сане, але знову нас підводить неточний пас.

58 хв. Забарний заблокував удар Сане. В останню мить виставив ногу Ілля.

60 хв. Забарний просто звір. Знову блокує два поспіль удари німців.

62 хв. Ще раз пробачає нас Гнабрі, вдаривши значно вище.

65 хв. Гол. Степаненко втратив м'яч, Гюндоган розігнав атаку з пасом на Вернера. Той ударив і з невеликим рикошетом від Забарного м'яч закотився у ворота – 1:3.

68 хв. Зінченко із Зубковим розірвали правий фланг, але Яремчук не встиг замкнути.

У паралельному матчі все без змін. Швейцарія перемагає Іспанію, яка грає не основним складом.

72 хв. Конопля гарно відтер від м'яча Макса. А було це біля наших воріт.

74 хв. Заміни в нас. Яремчука і Зубкова міняють Михайличенко і Мораєс.

75 хв. Та що ж таке! Знову штанга. Марлос гарним обвідним ударом залишив Нойєра в ролі глядача, але та ж права стійка знову рятує господарів.

79 хв. Знову німці з м'ячем і це надовго.

80 хв. Горетцька нас пробачає. Бив із 8 метрів просто по центру головою і влучив у руки П'ятова.

82 хв. Ну це фатум. Знову штанга! Мораєс бив і цього разу ліва стійка рятує Нойєра.

85 хв. Малиновський виходив сам на сам, але потім вирішив розвернутися і захисник вибив м'яч.

87 хв. Заміна в нас. Харатін вийшов замість Зінченка. Береже сили провідних гравців Шевченко.

90 хв. Іспанія зрівняла рахунок у Швейцарії.

Все, матч закінчено.

Наступну гру наша збірна зіграє в Швейцарії у вівторок, 17 листопада.

Зараз ви читаєте новину «Німеччина – Україна – 3:1. Три штанги врятували німців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua