понеділок, 09 серпня 2021 12:57

Назвали премії українських медалістів на Олімпіаді

Михайло Романчук приніс Україні дві медалі на Олімпіаді. Фото: Gettyimages.com

Українські медалісти Олімпіади в Токіо Михайло Романчук та Людмила Лузан отримають найбільше за виступи на Іграх.

Став відомий розмір призових, які отримають українські спортсмени за виграні нагороди Олімпіади в Токіо, повідомляє "Суспільне".

За золоту медаль буде виплачено $125 тис., за "срібло" - $80 тис., за "бронзу" - $55 тис.

Плавець Романчук та каноїстка Лузан виграли на Іграх в Токіо по дві медалі - "срібло" та "бронзу". Вони повинні отримати по $135 тис.

Жан Беленюк завоював єдину золоту медаль для України. Він отримає $125 тис.

Анастасія Савчук, Марта Федина, які виступали в артистичному плаванні - $110 тис.

Парвіз Насибов Анжеліка Терлюга, Анастасія Четверикова, Олександр Хижняк, Олена Старикова - $80 тис.

Дарина Білодід, Ігор Рейзлин, Олена Костевич, Олег Омельчук, Еліна Світоліна Алла Черкасова, Ірина Коляденко, Станіслав Горуна, Ярослава Магучіх, Єлизавета Яхно, Владислава Алексєєва, Марина Алексєєва, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко, Катерина Резник - $55 тис.

Аналогічні призові отримували українські олімпійці на літніх Іграх 2016 року та зимових 2014-го і 2018 року.

Переможцем медального заліку стала команда США. Американці здобули загалом 113 медалей, 29 з яких золоті. На другому місці команда Китаю, а замикає трійку Японія.

Зараз ви читаєте новину «Назвали премії українських медалістів на Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua