понеділок, 05 грудня 2011 14:08

"Мілан" і "Удінезе" дихають у спину "Ювентусу": результати 14 туру Серії А

У Серії А відбулися матчі 14 туру.

Після того, як в п'ятницю і суботу перемоги здобули "Мілан" і "Удінезе", максимум очок на вихідних взяв і "Ювентус". Команда Антоніо Конте переграла вдома "Чезену", що повернуло її на вершину турнірної таблиці.

У першому таймі гості не дали туринцям розвернутися, але капітулювали на 72-й хвилині після удару Клаудіо Маркізіо. Потім "Чезена" втратила отримав червону картку воротаря Франческо Антоньолі, а на 83-й хвилині підсумок підвів пенальті, реалізований Артуро Відалем - 2:0.

Крупно перемогла "Фіорентина", що піднялася в підсумку на десяте місце, хоча від восьмого рядка її відділяє лише очко. Від флорентійців постраждала "Рома", ворота якої вразили Стеван Йоветич, Алессандро Гамберіні і Сантьяго Сільва.

Рівну кількість очок з римлянами, але кращу різницю забитих і пропущених м'ячів має "Кальярі", який здолав "Катанію" завдяки єдиному голу Віктора Ібарбо. М'яч, забитий Марко Ді Вайо, допоміг "Болоньї" здобути у матчі з "Сієною" (1:0) четверту перемогу в сезоні, а матчі "К'єво" - "Аталанта" і "Парма" - "Палермо" завершилися з рахунком 0:0.

Підсумує тур поєдинок "Лаціо"-"Новара", який відбудеться о понеділок, 5 грудня.

Фіорентина - Рома - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Йоветіч (17, пенальті), 2:0 - Гамберіні (44), 3:0 - Сільва (86, пенальті).

Ювентус - Чезена - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Маркізіо (72), 2:0 - Відаль (83, пенальті).

ЮВЕНТУС: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальі, Ліхтштайнер, Маркізіо, Паціенца, Відаль, Пепе, Матрі (Куальярелла, 50), Вучініч (Дель П'єро, 56; Джаккеріні, 63).

Парма - Палермо - 0:0 (0:0, 0:0)

Дженоа - Мілан - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Ібрагімович (56, пенальті), 0:2 - Ночеріно (79).

МІЛАН: Амелія, Абате, Йепес, Сілва, Антоніні, Ночеріно, К. Боатенг, Аквілані, Амброзіні (Зеєдорф, 69), Робіньо (Ель Шаараві, 87), Ібрагімович.

Наполі - Лечче - 4:2 (3:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Лавессі (26), 2:0 - Кавані (33), 3:0 - Джемаа (42), 3:1 - Мюріель (54), 4:1 - Кавані (82), 4:2 - Корво (90).

Інтер - Удінезе - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Ісла (73).

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Фараони (Сарате, 62), Самуель, Раноккія, Ківу (Станкович, 80), Х. Дзанетті, Альварес (Нагатомо, 46), Т. Мотта, Камбьяссо, Міліто, Пацціні.