середа, 06 лютого 2008 19:58

Михайличенко в збірній розпочинає нічиєю з Кіпром

Сьогодні, 6 лютого, національна збірна України з футболу провела перший матч під керівництвом нового головного тренера - Олексія Михайличенка. У Нікосії "синьо-жовта" дружина зустрічалась зі збірною Кіпру. Поєдинок закінчився з рахунком

У цьому контрольному поєдинку Україна зіграла таким складом: Олександр Шовковський, Олександр Кучер, Анатолій Тимощук (к), Андрій Русол, Руслан Ротань (Артем Мілевський, 46), Олег Гусєв (Олексій Гай, 60), В"ячеслав Шевчук (Віталій Федорів, 75), Олег Допілка (Володимир Єзерський, 75), Тарас Михалик (Віталій Мандзюк, 89), Сергій Назаренко, Андрій Воробей (Олександр Гладкий, 46).

Запасний: Андрій Пятов.

Господарі поля відкрили рахунок на 20-й хвилині. Константінес Макрідес увірвався у карний майданчик збірної України, де його збив Олександр Кучер. Пенальті чітко реалізував Алонефтіс Ефстатіос - 1:0

У другій половині гри збірна України володіла великою ігровою та територіальною перевагою, але довгий час м"яч вперто не хотів залітати в ворота кіпріотів. Нарешті, це сталось на 71-й хвилині - Артем Мілевський пробив по воротах метрів з двадцяти двох, м"яч вдарився перед голкіпером господарів поля Георгалідесом Антонісом і влетів в дев"ятку - 1:1. Цей гол став для Мілевського першим за національну збірну України.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Михайличенко в збірній розпочинає нічиєю з Кіпром». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua