пʼятниця, 25 листопада 2011 19:48

"Металург" і "Ворскла" влаштували в Донецьку голепад

Матчем на стадіоні "Металург" у Донецьку відкрилася програму 18-го туру української прем'єр-ліги. Конкуренти за місце, яке дає право участі в Лізі Європи, видали надрезультативну зустріч, яка завершилася з рахунком 6:3.

Команди провели вкрай видовищний перший тайм, забивши на двох п'ять м'ячів. Маркос Піззеллі відзначився у складі господарів елегантним ударом на 10-й хвилині, в середині тайму суперники обмінялися голами, а перед перервою команди провели і по 11-метровому удару.

Донецькі вболівальники продовжили насолоджуватися футболом у виконанні своєї команди і у другому таймі - "Металург" забив ще двічі, потім пропустив, домігшись у кінцевому підсумку найбільшого результату в поточному сезоні.

Маркос Пізеллі і Драман Траоре записали на свій рахунок дублі, а команда вийшла на шосте місце в турнірній таблиці.

Україна. Прем'єр-ліга

18-й тур

"Металург" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 6:3 (3:2)

Голи: Піззеллі, 10 (1:0), Безус, 26 (1:1), Морозюк, 28 (2:1), Воловик, 40 - з пенальті (3:1), Янузі, 45 - з пенальті (3: 2), Траоре, 56 (4:2), Піззеллі, 64 (5:2), Оберемко, 74 (5:3), Траоре, 90 +3 (6:3)

Зараз ви читаєте новину «"Металург" і "Ворскла" влаштували в Донецьку голепад». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua