субота, 20 липня 2013 21:40

"Металіст" у Києві здобув перемогу над "Арсеналом"

Крістальдо забив у ворота "Арсеналу". Фото: metalist.ua

20 липня проходять ігри другого туру чемпіонату України серед клубів прем'єр-ліги. На полі стадіону "Динамо" імені В. Лобановського відбулася зустріч київського "Арсеналу" і харківського "Металіста", яка завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

"Каноніри" першими вийшли вперед на 22-й хвилині, коли відзначився Володимир Гоменюк, а відразу після перерви Хосе Соса та Джонатан Крістальдо протягом трьох хвилин змінили хід гри, утримавши переможний результат до фінального свистка.

За підсумками матчу харків'яни здобули другу перемогу в сезоні, "Арсенал", у свою чергу, у двох стартових іграх сезону не зумів набрати очок.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 2-й тур

Арсенал К (Київ) - Металіст (Харків) - 1:2

Голи: Гоменюк, 41 (1:0); Соса, 52 (1:1); Крістальдо, 55 (1:2).

Попередження: Герасимюк, 68; Гоменюк, 69; Романчук, 90+1 - Моледо, 69.

Вилучення: Герасимюк, 86 - немає.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" у Києві здобув перемогу над "Арсеналом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua