неділя, 09 серпня 2009 12:51

Марсело Морено не допоміг "Вердеру" перемогти

Фіналіст Кубка УЄФА бременський "Вердер" в матчі першого туру чемпіонату Німеччини несподівано поступився на своєму полі "Айнтрахту" - 2:3. Господарі, яких букмекери вважають одними з фаворитів чемпіонату, з перших хвилин поступалися в рахунку і хоча двічі вирівнювали становище, все ж таки не змогли уникнути невдачі.

Після перерви на поле вийшов Марсело Морено, який влітку перейшов з "Шахтаря" в "Вердер" на правах оренди. Проте на підсумковому результаті ця рокіровка не позначилася - бременці починають сезон з поразки.

1-й тур

Хоффенхайм 1899 - Баварія - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Оліч (25), 1:1 - Еду (41).

Герта - Ганновер 96 - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Качар (82).

Майнц - Байєр - 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 1:0 - Хогланд (5), 1:1 - Дердійок (42), 1:2 - Кісслінг (43), 2:2 - Гункель (81).

Нюрнберг - Шальке 04 - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Кураньї (36), 0:2 - Кураньї (51), 1:2 - Мінтал (88).

Вердер - Айнтрахт - 2:3 (2:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Аманатідіс (6), 1:1 - Озіл (13, пенальті), 1:2 - Аманатідіс (41), 2:2 - Саного (44), 2:3 - Фенін (71).

Вольфсбург - Штутгарт - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Місимовіч (71), 2:0 - Графіте (82).

За матеріалами Sports.ru, Террикон

Зараз ви читаєте новину «Марсело Морено не допоміг "Вердеру" перемогти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua