субота, 25 вересня 2021 16:39

"Манчестер Сіті" взяв реванш за поразку в фіналі Ліги чемпіонів

матч пройшов за повної переваги гостей. Фото: Reuters

На стадіоні "Стемфорд Бридж" у Лондоні в рамках 6-го туру англійської Прем'єр-ліги "Челсі" приймав "Манчестер Сіті". Гості здобули перемогу з рахунком 1:0.

Матч пройшов за повної переваги гостей, які більше володіли м'ячем і створювали більше небезпечних моментів. Часом господарі не могли вийти зі своєї половини поля.

Однак, рахунок матчу був відкритий у другому таймі. На 53-й хвилині зустрічі відзначився нападник "городян" Габріел Жезус, йому асистував Жоау Канселу. Бразилець вдало розвернувся і несподівано для воротаря господарів Менді влучив у дальній кут. При цьому був невеликий рикошет від захисника.

Українець Олександр Зінченко не потрапив в заявку на матч. У минулому турі він теж не грав через забій.

У сьомому турі англійської Прем'єр-ліги "Челсі" прийматиме вдома "Саутгемптон". "Манчестер Сіті" зіграє на виїзді з "Ліверпулем". Перший матч відбудеться 2 жовтня, а другий - 3 жовтня.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" взяв реванш за поразку в фіналі Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua