субота, 25 вересня 2021 19:49

Малиновський забив розкішний гол "Інтеру" і тисне на наступника Шевченка

Малиновський забив перший гол у сезоні. Фото: Reuters

Українець Руслан Малиновський забив гол міланському "Інтеру" в черговому матчі чемпіонату Італії.

На 5 хвилині нападник господарів Мартінес відкрив рахунок. На 29-ій Дуван Сапата отримав пас біля воріт "Інтера" й намагався виконати пас, однак невдало.

М'яч відскочив до Руслана Малиновського й українець з-за меж карного майданчика зрівняв рахунок, влучивши в дальній кут. Стрибок Хандановича ні до чого не привів -1:1.

А вже на 38-ій хвилині Толой вивів гостей уперед - 1:2.

На 52-ій хвилині Малиновський влучив зі штрафного у стійку.

На 63-ій хвилині українця замінили. Наприкінці зустрічі арбітр не зарахував гол "Аталанти", зафіксувавши скандальну нічию - 2:2.

Це перший гол Руслана Малиновського в цьому році в Серії А. У минулому турі він записав на свій рахунок гольовий пас. Раніше тренер збірної України Олександр Петраков не викликав Руслана на матчі збірної проти Фінляндії й Боснії.

Зараз ви читаєте новину «Малиновський забив розкішний гол "Інтеру" і тисне на наступника Шевченка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua