субота, 25 вересня 2021 17:51

Роналду вперше не забив з часів повернення до "Манчестер Юнайтед"

Бруну Фернандеш не забив другий пенальтті з часів перебування в Манчестері. Фото: Reuters

На стадіоні "Олд Траффорд" в Манчестері в рамках 6-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" приймав "Астон Віллу". Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь гостей.

Рахунок матчу був відкритий в кінці другого тайму. На 88-й хвилині зустрічі захисник "Астон Вілли" Кортні Хос забив гол з передачі Дугласа Луїса.

У доданий до другого тайму час арбітр Майк Дін призначив пенальті у ворота "Астон Вілли", але Бруну Фернандеш не зміг реалізувати одинадцятиметровий удар.

Кріштіану Роналду вперше не забив з часів повернення в Манчестер.

У сьомому турі англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" прийме вдома "Евертон", а "Астон Вілла" зіграє на виїзді з "Тоттенгем Готспур". Перша зустріч відбудеться 2 жовтня, друга - 3 жовтня

Зараз ви читаєте новину «Роналду вперше не забив з часів повернення до "Манчестер Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua