Магучіх принесла Україні друге золото Олімпійських ігор

Магучіх принесла Україні друге золото  Олімпійських ігор
Ярослава Магучіх виборола "золото" Олімпіади. Фото: Чемпіон

Ярослава Магучіх приносить Україні золоту медаль у стрибках у висоту.

Українці вдалося обійти Ніколу Оліслагерс за додатковими показниками, йдеться в результатах змагань.

Австралійка не підкорила висоту з трьох спроб, тому Магучіх автоматично стала чемпіонкою. Українка після двох невдалих стрибків підняла планку до 2,04 метра. Взяти рубіж не вдалося, але головне завдання було успішно виконано.

В України подвійний подіум у стрибках у висоту, бронзову медаль ОІ-2024 завоювала Ірина Геращенко.

Це вже друге золото для України на Олімпійських іграх в Парижі. І п'ята медаль загалом.

Його у командному турнірі з фехтування на шаблі здобула жіноча команда у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової.

Зараз ви читаєте новину «Магучіх принесла Україні друге золото Олімпійських ігор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua