четвер, 04 жовтня 2012 00:46

Ліга Чемпіонів. "Динамо" обіграло одноклубників з Загреба, "Порту" засмутив ПСЖ

Олег Гусєв забив перший гол у ворота хорватів. Фото: football.ua

Київське "Динамо" обіграло одноклубників із Загреба в матчі другого туру групового раунду Ліги Чемпіонів з рахунком 2:0.

Господарі відкрили рахунок вже на третій хвилині, Олег Гусєв головою замкнув передачу в штрафний Вукоєвича. Через хвилину кияни ледь не подвоїли свою перевагу, але блискуче зіграв голкіпер гостей Келава, витягнувши м'яч з під поперечини після удару Ідейє.

Другий гол у ворота Загреба був забитий на 33-й хвилині. Після прострілу у штрафний Тайво Піваріч переправив сферу в сітку власних воріт.

Майже весь другий тайм динамівці Києва мали не одну нагоду забити ще, але рахунок більше не змінювався.

У паралельному матчі "Порту" на своєму полі мінімально обіграло ПСЖ. Автором голу на 83-й хвилині став Родрігес.

Таким чином після двох турів лідирують португальці, набравши 6 очок. По три у ПСЖ і київського "Динамо", які займають відповідно друге і третє місця. На четвертому - "Динамо" із Загреба з цифрою 0 в графі набраних очок.

Ліга Чемпіонів. Група А

Динамо Київ Україна - Динамо Загреб Хорватія 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 3 Гусєв, 2:0 - 33, автогол Піваріч.

Динамо Київ - Шовковський, Сілва, Михалик, Хачеріді, Тайво, Вукоєвич, Велозу, Ярмоленко (Мехмед, 80), Кранчар (Гармаш, 46), Гусєв (Раффаель, 83), Ідейе.

Динамо Загреб - Келава, Віда, Тонел, Шимуніч, Піваріч, Калелло (Чоп, 46), Адем, Брозовіч, Саммір (Карраско, 78), Ковачіч, Бечірай (Рукавіна, 58).

Порту Португалія - ПСЖ Франція 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 83 Х. Родрігес.

Порту - Елтон, Данило, Майкон, Отаменді, Алекс Сандро, Режес, Лучо (Дефур, 81), Моутінью, Варела (АМСУ, 74), Х. Родрігес (Мангаля, 90), Дж. Мартінес.

ПСЖ - Сірігу, ван дер Віль (Жалле, 62), Сілва, М. Сако, Максвелл, Верратті, Шантом, Матюіді, Нене, Менез (Лавессі, 73; Пасторе, 80), Ібрагімович.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Чемпіонів. "Динамо" обіграло одноклубників з Загреба, "Порту" засмутив ПСЖ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua