субота, 15 травня 2021 21:45

"Лестер" виграв Кубок Англії

"Лестер" уперше виграв Кубок Англії. Фото: Reuters

У фінальному матчі Кубка Англії "Лестер Сіті" обіграв "Челсі". Зустріч проходила на стадіоні "Уемблі" в Лондоні і завершилася з рахунком 1:0. "Лисиці" вперше в історії завоювали трофей. Раніше клуб чотири рази доходив до фіналу.

Єдиний гол на 63-й хвилині забив Юрі Тілеманс. Люк Томас зробив перехоплення в центрі поля, далі зробив передачу в центр на Тілеманса, який завдав підготовлений удар з-за меж штрафного - м'яч залетів у верхній кут воріт.

На 90-й хвилині захисник "Челсі" Бенджамін Чілуелл забив гол, але VAR скасував це взяття воріт через офсайд.

У зв'язку з ослабленням коронавірусних обмежень на цей матч були допущені 21 тисяча уболівальників. Стадіон "Уемблі" вміщує 90 тисяч осіб.

"Лестер" і "Челсі" продовжують боротьбу за путівку в Лігу чемпіонів. "Лестер" займає третє місце і має 66 очок. У "Челсі" - 64. Конкуренцію їм складає "Ліверпуль", у якого 60 очок і матч в запасі. У чемпіонаті Англії залишилося зіграти 2 тури.

Зараз ви читаєте новину «"Лестер" виграв Кубок Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua