субота, 16 жовтня 2021 21:22

"Лаціо" розбив суперника "Шахтаря"

"Лаціо" здобув вольову перемогу. Фото: Reuters

У Римі на стадіоні "Олімпіко" відбувся центральний матч 8-го туру Серії А. "Лаціо" приймав суперника "Шахтаря" в Лізі чемпіонів "Інтер".

Зустріч команд завершилася перемогою господарів з рахунком 3:1. При цьому римляни виявилися в ролі наздоганяючих, але в кінцівці зуміли вирвати перемогу.

На 12-й хвилині Іван Перішич з пенальті вивів міланців вперед. На 64-й хвилині Чіро Іммобіле відновив рівновагу в рахунку, також реалізувавши 11-метровий удар.

У кінцівці Феліпе Андерсон вивів свою команду вперед. А вже в компенсований час Сергій Милинкович-Савич поставив крапку в цій зустрічі. Це перша поразка "Інтера" в чемпіонаті.

"Інтер" посідає 3-е місце в турнірній таблиці Серії А, набравши 17 очок. "Лаціо", набравши 14 очок, піднявся на 5-е місце.

У наступному турі міланці прийматимуть "Ювентус", а "Лаціо" зіграє в гостях з "Вероною".

Зараз ви читаєте новину «"Лаціо" розбив суперника "Шахтаря"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua