неділя, 22 березня 2015 13:47

КС з біатлону. Яків Фак виграв мас-старт, Семенов- 26-й

Семенов провалив мас-старт у Ханти-Мансійську. Фото: sportxl.org

Завершився заключний, 9-й етап Кубка світу з біатлону, який проходив в російському Ханти-Мансійську.

Лідер української збірної і володар Малого кришталевого глобуса в індивідуальній гонці, Сергій Семенов, провалив мас-старт.

Українець дуже неточно стріляв, припустився п'яти промахів і фінішував лише 26-м з 30 учасників.

Перемогу здобув словенець Яков Фак. Срібну медаль і Малий кришталевий глобус у цій дисципліні виграв Антон Шипулін. На фініші росіянин у драматичній боротьбі обійшов Тар'єй Бе з Норвегії, в якого "бронза".

О 15:00 заключний мас-старт Кубка світу побіжать дівчата, де у Валентини Семеренко є шанси виграти загальний залік в цій дисципліні.

Зараз ви читаєте новину «КС з біатлону. Яків Фак виграв мас-старт, Семенов- 26-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua