середа, 27 жовтня 2010 11:40

Колишній бомж забив перший гол за "МЮ": результати 1/8 Кубка ліги

Португальський футболіст Бебе, який у минулому виступав на чемпіонаті світу серед бездомних, забив перший гол за "Манчестер Юнайтед". Увечері 26 жовтня Бебе відзначився у матчі 1 / 8 фіналу Кубка англійської ліги проти "Вулверхемптона". Гра завершилася перемогою "МЮ" з рахунком 3:2, повідомляє AFP.

Бебе забив перший гол у матчі на 56-й хвилині. Португальський нападаючий увійшов у штрафний майданчик по правому флангу, виконав навісну передачу, і м'яч, перелетівши через голкіпера, опинився у воротах. Захисник "Вулверхемптона" Кевін Фоулі вибив м'яч з воріт, але той встиг перетнути лінію. Запис голу Бебе викладений на сайті YouTube.

Ще два м'ячі у складі "Манчестер Юнайтед" забили південнокорейський півзахисник Пак Чжи Сун і мексиканський нападник Хав'єр Ернандес. Мексиканець забив переможний гол на останній хвилині зустрічі. "МЮ" вийшов в 1 / 4 фіналу Кубка ліги.

20-річний Бебе перейшов у "Манчестер Юнайтед" з португальською "Віторії" в серпні 2010 року. Його рекомендував португальський тренер Карлуш Кейруш, який довгий час був помічником наставника "МЮ" сера Алекса Фергюсона. У сезоні-2010/11 Бебе провів за свою нову команду три матчі і забив один гол.

Кубок англійської ліги

1 / 8 фіналу

Манчестер Юнайтед - Вулверхемптон - 3:2 (0:0, 3:2)

Голи: 1:0 - Бебе (56), 1:1 - Елокобі (60), 2:1 - Пак Чжи Сун (70), 2:2 - Фолі (76), 3:2 - Х. Ернандес (90) .

Лестер - Вест Бромвіч - 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: 0:1 - Кокс (21), 1:1 - Шорі (53, автогол), 1:2 - Тчойі (62), 1:3 - Рід (79), 1:4 - Кокс (90).

Іпсвіч - Нортхемптон - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Девіс (16), 1:1 - К. Едвардс (26), 2:1 - Делані (44), 3:1 - Пріскін (88).

Віган - Суонсі - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Боселлі (51), 2:0 - Уотсон (90, пенальті).

Бірмінгем - Брентфорд - 1:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0), по пенальті - 3:2

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

Ньюкасл - Арсенал

27 жовтня. 21.45.

Вест Хем - Сток Сіті

Астон Вілла - Бернлі

За матеріалами Лента, Sports.ru
Зараз ви читаєте новину «Колишній бомж забив перший гол за "МЮ": результати 1/8 Кубка ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua