неділя, 01 квітня 2012 11:03

Кержаков завдав Диканю множинні переломи кісток обличчя

Воротар "Спартака" і збірної України Андрій Дикань в зіткненні з нападаючим "Зеніту" Олександром Кержаковим під час матчу 37-го туру Чемпіонату Росії отримав серйозну травму.

У Диканя лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, забій і гематому орбітальної області праворуч.

Запис про відповідні ушкодження футболіста було внесено до протоколу матчу. В даний момент Дикань знаходиться на обстеженні у лікарні. При подібних травмах йому потрібно бути під постійним наглядом лікарів.

Нагадаємо, в суботу, 31 березня, в 37-му турі Чемпіонату Росії "Спартак" поступився "Зеніту" з рахунком 1:2.

В середині другого тайму, Дикань, рятуючи ворота, зіткнувся з Кержаковим. Через 10 хвилин він попросив заміну, оскільки не зміг продовжити матч.

Наставник "Спартака" Валерій Карпін вже заявив про намір звернутися в КДК з приводу цього епізоду. Сам Кержаков запевняє, що не хотів нанести травму Диканю.

Зараз ви читаєте новину «Кержаков завдав Диканю множинні переломи кісток обличчя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua