четвер, 14 червня 2012 21:36

Італія не втримала перемогу над Хорватією - 1:1

Збірна Італії набирає лише 2 очки після двох раундів. Фото: Юлія РУДЕНКО

Збірна Італії вже вдруге поспіль на цьому чемпіонаті не може втримати переможний рахунок. Після нічиєї з Іспанією у першому матчі на Євро-2012, "Скуадра Адзурра" за схожим сценарієм втрачає перевагу в один забитий м'яч із Хорватією, з якою також грає з рахунком 1:1.

Матч розпочався дуже кволо. Гостро діяв попереду лише Маріо Балотеллі. Лише наприкінці першого тайму, а саме на 39-й хвилині відкрив рахунок у матчі ветеран Італії (86 матчів за збірну) Андреа Пірло. Він забив чудовим ударом зі штрафного, закрутивши м'яч через стінку в нижній кут воріт.

Рятувати свою команду взявся в другому таймі кращий бомбардир Хорватії й один із кращих усього "Євро" Маріо Манджукіч. На 72-й хвилині матчу він забив уже третій свій м'яч на цьому чемпіонаті.

Нічийний рахунок протримався до кінця поєдинку. Тож Говард Веб фінальним свистком зафіксував рахунок 1:1 у матчі Італія-Хорватія. Італійці набирають лише 2 очки після двох матчів, на рахунку ж хорватів уже 4 пункти.

Євро-2012

2-й раунд

Група С

Італія - ??Хорватія - 1:1

Голи: Андреа Пірло, 39 - Маріо Манджукич, 71

Італія: Джанлуїджі Буффон, Джорджіо К'єлліні, Крістіан Маджіо, Леонардо Бонуччі, Андреа Пірло, Даніеле Де Россі, Клаудіо Маркізіо, Тіаго Мотта, (Ріккардо Монтоліво, '62), Емануеле Джаккеріні, Маріо Балотеллі, (Антоніо Ді Натале, '69), Антоніо Кассано, (Себастьян Джіовінко, '83)

Хорватія: Стіпе Плетікоса, Ведран Чорлука, Гордон Шільдельфенд, Іван Стрініч, Іван Перішич, (Даніель Праньїч, '66), Даріо Срна, Іван Ракітіч, Лука Модрич, Маріо Манджукич, (Ніко Кранчар, '93), Огнен Вукоєвич, Нікіца Елавіча , (Едуардо Да Сілва, '83)

Попередження: Тіаго Мотта, 56. Ріккардо Монтоліво, 80. - Гордон Шільдельфенд, 86.

Зараз ви читаєте новину «Італія не втримала перемогу над Хорватією - 1:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua