Ірландія пакує речі: визначився перший лузер Євро
12

Національна збірна Ірландії
Національна збірна Іспанії

Збірна Іспанії розгромила команду Ірландії у матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу. Іспанці перемогли з рахунком 4:0. Два голи в цій зустрічі забив Фернандо Торрес, по одному разу відзначилися Давід Сілва і Сеск Фабрегас.

Торрес відкрив рахунок на четвертій хвилині зустрічі. Сілва забив гол на 49-й хвилині. На 70-й хвилині Торрес відзначився вдруге, а Фабрегас на 83-й хвилині встановив остаточний рахунок.

Раніше 14 червня відбувся другий матч другого туру групового етапу в групі C. Команди Італії і Хорватії зіграли внічию (1:1).

Після двох турів збірні Іспанії та Хорватії, які набрали по чотири очки, лідирують в групі. В італійців два очки, у збірної Ірландії нуль очок. Ірландці стали першими учасниками Євро-2012, що втратили шанси на вихід у плей-офф.

Зараз ви читаєте новину «Ірландія пакує речі: визначився перший лузер Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua