вівторок, 17 квітня 2007 10:15

Григор"єва перемогла y бостонському марафоні

Російська легкоатлетка Лідія Григор"єва, 33 роки, перемогла на традиційному бостонському марафоні. Змагання проходять уже 111-й раз. Останні вісім років перемагали виключно спортсменки з Кенії.

Дистанцію 42 кілометри та 195 метрів Лідія подолала за дві години 29 хвилин і 18 секунд. "Срібло" та "бронзу" отримали Олена Прокопчук (Латвія) і Мадаі Мендес (Мексика).

Забіг проходив при складних погодних умовах. Температура була досить низькою і йшов дощ. Через це показники стали найнижчими за останні десятиліття - з 1985 року у жінок і з 1977 року у чоловіків.

Фінішний ривок Григор"єва почала за три кілометри до фінішу. Конкурентки не змогли витримати заданий росіянкою темп і відстали, повідомляє Лента.ru.

Зараз ви читаєте новину «Григор"єва перемогла y бостонському марафоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua