субота, 31 серпня 2013 18:36

"Говерла" вдома двічі пропустила від "Ворскли"

В'ячеслав Грозний вчетверте поспіль програв з "Говерлою". Фото: football.ua

Матчем в Ужгороді відкрилася програма суботніх ігор восьмого туру української прем'єр-ліги. Місцева "Говерла", тренерський штаб якої з нового сезону очолює відомий фахівець В'ячеслав Грозний, зустрілася з "Ворсклою" і поступилася полтавцям з рахунком 1:2.

Господарі забили два голи за чотири хвилини на екваторі першого тайму стараннями Артема Громова та Ахмеда Янузі. На старті другої половини зустрічі Хармоні Іканде провів м'яч після передачі Лисенка, в час, який залишився до фінального свистка, суперники не забили голів.

Таким чином, ужгородці поступилися в четвертому матчі поспіль, полтавчани, навпаки, не програють в останніх п'яти турах і з 15 очками піднялися на четверте місце в турнірній таблиці.