пʼятниця, 10 липня 2020 11:31

Гармаш і Кравець відзначилися забитими м'ячами в чемпіонаті Туреччини

Денис Гармаш виступає у Туреччині із початку 2020 року. Фото: ФК "Динамо" Київ

У 31-му турі чемпіонату Туреччини зустрілися "Різеспор" і "Кайсперіспор".

Матч можна назвати українським дербі в Туреччині, бо в складі двох команд виступають 4 українці.

В основі вийшов тільки гравець команди гостей Артем Кравець, а Денис Гармаш і Андрій Борячук з'явилися на полі у господарів у 2-му таймі. А ось Микола Морозюк не потрапив у заявку на поєдинок.

Господарі змогли вибороти перемогу в останній момент. За 4 хв. до закінчення основного часу на табло була нічия 1:1. На 86-й хвилині Кравець вивів гостей команду вперед. Однак у компенсований час Гармаш зрівняв рахунок, а точний удар Фернандеса приніс вольову перемогу "Різеспору" - 3:2

Лідером чемпіонату Туреччини є "Башикшехір". "Кайсеріспор" Артема Кравця займає 16-те місце із 18 команд та перебуває в зоні вильоту. "Різеспор" має на одне очко більше й займає на одну сходинку вищу позицію у таблиці.

Зараз ви читаєте новину «Гармаш і Кравець відзначилися забитими м'ячами в чемпіонаті Туреччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua