субота, 05 лютого 2011 12:01

Фрістайл. Ольга Волкова завоювала для України першу медаль на чемпіонатах світу

Спортсменка з Миколаєва Ольга Волкова виграла бронзову медаль чемпіонаті світу в Дір Велле.

Вихованка Юрія Кобельника змогла утримати переможний настрій після вдалого виступу на заключному етапі в Калгарі (третє місце) напередодні світової першості. Таким чином, Ольга принесла Україні першу в історії медаль чемпіонатів світу.

Після першого стрибка Волкова посідала п'яте місце, проте друга спроба розставила все по своїх місцях. Українка обійшла Емілі Кук і Ешлі Колдвел і з результатом 178.59 вийшла на третє підсумкове місце. Друга спортсменка з України Ольга Полюк посіла восьме місце (157.33 балу).

Чемпіонкою 2011 стала китаянка Шенг Чуанг (188.40 балів), а срібну медаль завоювала її співвітчизниця Менгтао Ксю (188.23 балів).

За матеріалами sfu.org.ua

Зараз ви читаєте новину «Фрістайл. Ольга Волкова завоювала для України першу медаль на чемпіонатах світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua