вівторок, 12 серпня 2008 09:29

Фелпс виграв третє золото зі світовим рекордом

Американський плавець Майкл Фелпс завоював третю золоту медаль на Олімпіаді-2008. 12 серпня Фелпс виграв заплив на 200 метрів вільним стилем, встановивши новий світовий рекорд (1 хвилина, 42,96 секунд). Друге місце зайняв Тай Хван Парк (Південна Корея), а третім став Пітер Вандеркай із США.

Фелпс захопив лідерство з перших метрів дистанції і у результаті випередив Тай Хван Парка, котрий зайняв друге місце , майже на дві секунди. Що стосується світового рекорду, то американець поліпшив це досягнення майже на секунду.

Нагадаємо, що 9 серпня Фелпс став чемпіоном Олімпіади-2008 в запливі на 400 метрів комплексним плаванням, а 10 серпня виграв золото у складі естафетної команди США на дистанції 4х100 метрів вільним стилем.

Зараз ви читаєте новину «Фелпс виграв третє золото зі світовим рекордом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua