середа, 13 лютого 2008 13:07

Федотенко зробив вагомий внесок в перемогу "Айлендерс"

У черговому матчі НХЛ "Айлендерс" Руслана Федотенка переграв на своєму майданчику "Філадельфію" - 4:3. Свій вагомий внесок до командного успіху зробив українець. Спочатку в кінці першого періоду з його передачі рахунок в поєдинку відкрив Хантер. Потім в третій 20-хвилинці Руслан забив переможну шайбу після передачі того ж Хантера.

"Детройт" продовжив серію невдач, програвши цього разу "Нешвіллу". Після трьох пропущених шайб до дев"ятої хвилини першого періоду тренер детройтців зважився на заміну голкіпера. Проте це особливо "крилам" не допомогло. За час, що залишився, "Детройт" пропустив лише одну шайбу, але не зумів закинути достатньо для перемоги.

"Оттава" два періоди на рівних билася з "Баффало", але повністю провалила завершальний період - у результаті розгром.

Сегодня

Зараз ви читаєте новину «Федотенко зробив вагомий внесок в перемогу "Айлендерс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua