неділя, 11 березня 2018 20:30

Екс-динамівець оформив дубль в українському дербі чемпіонату Туреччини

Кравець забив за турецький клуб уже 3 голи. Фото: Sport Arena

Український форвард "Кайсеріспор" Артем Кравець відзначився дублем у матчі чемпіонату Туреччини з "Карабюкспором" (3:2). Ворота другого клубу захищає інший українець Олександр Рибка.

На 28-й хвилині екс-нападник "Динамо" скористався плутаниною в штрафному суперника і переправив м'яч у ворота, зрівнявши рахунок. На 56-й хвилині матчу Кравець перехопив м'яч після невдалого пасу воротаря захиснику і пробив крізь присутніх біля нього гравців суперника, збільшивши рахунок матчу до 3:1.

28-річний Артем Кравець перебрався в "Кайсеріспор" у січні з київського "Динамо". У першій частині сезону Кравець провів за команду Олександра Хацкевича 14 поєдинків. У них він забив 3 голи і зробив 1 результативну передачу.

30-річний Олександр Рибка приєднався до "Карабюкспору" у статусі вільного агента в грудні 2016 року.

Свій перший гол за "Кайсеріспор" Кравець забив у Кубку Туреччини.

Зараз ви читаєте новину «Екс-динамівець оформив дубль в українському дербі чемпіонату Туреччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua