неділя, 01 квітня 2012 15:27

Дубль Ковпака забезпечив "Арсеналу" виїзну перемогу над "Олександрією"

Матч в Олександрії відкрив програму недільних ігор 25-го туру прем'єр-ліги. Місцевий футбольний клуб, який веде боротьбу за виживання в еліті українського футболу, поступився київським "канонірам" з рахунком 1:2.

Суперники провели безгольовий перший тайм, а відразу після перерви команди відзначилися тричі протягом трьох хвилин. Нападник "Арсеналу" Олександр Ковпак відкрив рахунок в матчі, слідом Віктор Генев відновив рівновагу, а ще через хвилину Ковпак знову відсвяткував взяття воріт господарів відмінним ударом з дальньої дистанції. Як з'ясувалося, цей м'яч і став переможним у зустрічі в Олександрії.

Таким чином, "Арсенал" вийшов на п'яте місце турнірної таблиці, а "Олександрія" зберегла за собою останню сходинку.

Україна. Прем'єр-ліга

25-й тур

Олександрія (Олександрія) - Арсенал К (Київ) - 1:2

Голи: Ковпак, 47 (0:1); Генев, 49 (1:1); Ковпак, 50 (1:2).

Зараз ви читаєте новину «Дубль Ковпака забезпечив "Арсеналу" виїзну перемогу над "Олександрією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua