неділя, 11 березня 2007 18:02

Донецький "Металург" програв у Харкові

Уже на п"ятій хвилини зустрічі у Донецьку ФК "Харків" зміг відкрити рахунок. Городов з центра поля пройшов з м"ячем, віддав праворуч Гладкому, а той чітко пробив у нижній лівий кут воріт.

Протягом часу, що залишився у першому таймі, команди обмінювалися атаками, однак до взяття воріт жодна з них не привела.

На 57-й хвилині небезпечно пробивав Окодува, однак м"яч пройшов поряд зі штангою.

Трохи більше, ніж за десять хвилин Березовчук у своєму штрафному майданчику порушив правила проти Мендоси. Суддя призначив пенальті, який чітко реалізував сам постраждалий. Потім команди обмінялися небезпечними ударами. М"яч після удару Рібейро влучив у перекладину, а уже через дві хвилини після удару Леандро потрапив у хрестовину воріт.

На 80-й хвилині Смалько подав кутовий і Назаренко головою переправив м"яч у свої ворота.

За п"ять хвилин Леандро вивів на зручну позицію Мендосу і той мав зрівнювати рахунок, однак не влучив у ворота.

Наприкінці матчу Рібейро забив ще один гол за "Харків", але суддя зафіксував положення поза грою. Поєдинок так і закінчився з рахунком 1:2.

"Металург" Д - ФК "Харків" - 1:2 (0:1)